Vítáme Vás na našich stránkách.

Pohádková (dětská) kavárna vznikla z důvodu nedostatku kaváren pro děti a jejich rodiče v Hustopečích a okolí. Protože jsme sami rodiče malých dětí, rozhodli jsme se navrhnout nový prostor, který by splňoval naše představy. Dětská kavárna je příjemné místo, kam si Vaše děti mohou přijít pohrát do dětské herny, zatímco Vy je můžete pozorovat, od šálku výborné kávy se zákuskem, v naší útulné kavárně.

Otevřením naší kavárny si zároveň odpovíme na následující otázky.

  • Kam s dětmi, když je venku škaredě?
  • Kam s kamarádkou na kafe, když mám malé miminko?
  • Kam vzít dítě, když dostalo ve škole jedničku a zaslouží si sladkou odměnu?
  • Kde oslavit narozeniny našich ratolestí, když si chtějí pozvat kamarády?


Pohádková kavárna je to pravé místo pro Vás rodiče a hlavně Vaše děti. Těšíme na Vaši návštěvu. 

Kavárna

Představujeme Vám naši útulnou, nekuřáckou kavárnu s kapacitou 20 míst k sezení. Máme zde vyhrazen prostor pro kojící maminky, které jistě ocení, že mohou své miminko nakrmit v ústraní.  
Samozřejmostí jsou: dětské jídelní židličky, mikrovlnná trouba k dohřívání dětských příkrmů, přebalovací pult, nočníčky aj.
V našem nabídkovém listu naleznete výběr teplých i studených nápojů, sladkých i slaných dobrůtek, pohárů, také jídlo pro nejmenší, různé druhy ovocných přesnídávek aj.

V prostorách kavárny je možno využít bezdrátové připojení Wi-fi ZDARMA.                             ( internet v kavárně poskytuje: www.fair-net.eu )

 

      
 

Pohádková herna

Je vhodná pro děti již od jednoho roku a vybavená kvalitními, omyvatelnými hračkami. Do herny je z hygienických důvodů zakázán vstup v botách, a proto doporučujeme dětem vzít papučky.
 
V prostorách herny provádíme kromě každodenního kompletního úklidu také pravidelné čištění koberce a desinfekci všech hraček.

Poplatek za využití pohádkové herny je 39 Kč/dítě – není časově omezeno. V tomto poplatku je zahrnuta pravidelná dezinfekce hraček, opotřebení, výměna baterií, údržba.

Stálým návštěvníkům poskytujeme "SLEVOVÉ KARTY DO HERNY," kdy pátý vstup je ZDARMA.
 

      
 

Otevírací doba:

Pondělí:

Zavřeno

Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek:

14.00 - 18.30 hodin

Sobota:
14:00 - 18.30 hodin

Neděle:
Uzavřená společnost (narozeninové oslavy)

Narozeninové oslavy u nás

Napište nám

Kde nás najdete??
 


 

TOPlist